« October 2018 »
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
Wednesday 17th December 2008 10:04:48 PM
love my baby[ 0 messages] 
Pet, Animals

轉眼間小寶貝已三歲了,
初初見他時只是手掌仔咁,
而家...單手都抱唔起呢!!!!
不過無論係點....
我永遠永遠都會愛我的baby~

Monday 08th September 2008 10:52:14 PM
Silly Cats[ 0 messages] 
Pet, Animals

佢地唔知係度諗緊咩呢???
兩隻傻貓!

Thursday 21st August 2008 10:29:25 PM
My Cat[ 0 messages] 
Pet, Animals

夢見了小時候的bb仔,
真係好掛住佢,幾時可以再見.....

Friday 08th August 2008 09:49:30 PM
My Son Bday[ 0 messages] 
Pet, Animals

Happy Birthday to My BB

8-8-2008     MY Son 3 Years old.........

Monday 04th August 2008 08:29:11 PM
My Son[ 0 messages] 
Pet, Animals


BB仔的近照....洗唔洗咁反訓ar~
計計下~bb仔已經3歲la,記得初初養傻b都係3個月大,
得手拿仔咁大....2磅幾重...而家就肥到成隻豬咁....成十幾磅~
時間真係過得好快

Wednesday 30th July 2008 08:30:07 PM
Love My bb[ 0 messages] 
Pet, Animals

 Love My bb so much...

Friday 18th July 2008 11:14:09 PM
old pic[ 0 messages] 
Pet, Animals

MY BOBO & MY BB
小姐bobo同少爺bb,
佢地呢兩隻真係皇帝貓.....
佢地就食新鮮雞脾肉,我就冰鮮雞....
一日訓足二十個鐘,訓醒就食同玩....
仰要又專人按摩....真係嘆

第二世做佢地好過

Monday 14th July 2008 10:43:44 PM
CAT[ 0 messages] 
Pet, Animals

我係一個"貓痴"
侍奉d貓貓是我其中一項工作.....

Saturday 28th June 2008 11:11:09 PM
My BB[ 0 messages] 
Pet, Animals

BB呢個係咩野樣ar,
做咩咁可憐咁ar,
哎呀~好鬼死可愛!

Friday 06th June 2008 08:37:24 PM
bb[ 0 messages] 
Pet, Animals

你呢個係咩樣....
唔好再扮可憐wor~
你好似岩岩食完野wor~
你個樣唔會呃到我~我唔會中計.....
唔俾食~你好肥ga la~

.....................

好la~~唔好再咁樣...
食多少少咋....唔好再扭計la......


Wednesday 28th May 2008 08:40:29 PM
CAT CAFE[ 0 messages] 
Pet, Animals

貓cafe 的貓貓原來係好串~不過我個隻都唔係好佢地得去邊...
又係串到冇朋友~~但係....我鍾意.....對住d貓貓...我係犯賤ga la


0.0896289348602
General(84)
Art, Photography(35)
Car(2)
Computer(1)
Current events(4)
Food(10)
Fashion, Beauty(2)
Love, Friendship(29)
Music(5)
Health(1)
Pet, Animals(11)
Reading(1)
Religious(1)
Sport(4)
Technologies(1)
Travel(5)

love my babySilly CatsMy Son BdayLove My bbold picCATMy BBbb